استعفای كامبوزيا و انتصاب حسينی به سرپرستی فدراسيون شطرنج

پایگاه همدان شطرنج

انتصاب سيدامير حسينی به سرپرستی فدراسيون شطرنج توسط وزير ورزش و جوانان

كه يكی از شايسته ترين انتخاب ها بوده است را تبريک عرض نموده و همچنين از بيش

از يک دهه خدمات ارزشمند، كم نظير و فراموش ناشدنی مهندس محمدجعفر كامبوزيا

به ورزش شطرنج ايران و جهان ، بی نهايت سپاسگزاريم « پايگاه همدان شطرنج »

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر گودرزی با پذیرش استعفای کامبوزیا ، در حکمی سید امیر حسینی را به عنوان سرپرست فدراسیون شطرنج منصوب کرد .

محمدجعفر کامبوزیا در نامه به وزیر ورزش و جوانان با تقدیر و تشکر از اعتماد مجمع عمومی ، وزیر ورزش و خانواده شطرنج از ریاست این فدراسیون کناره گیری کرد .

در نامه استعفای کامبوزیا آمده است :

جناب آقای دکتر گودرزی

وزیر محترم ورزش و جوانان و ریاست مجمع فدراسیون شطرنج

احتراما تلاش دیرپا و مداوم در جهت پویش پر شتاب ورزش شطرنج و اعتلای مرتبه آن در داخل کشور و در قلمرو بین الملل را وظیفه ای قرین مباهات می دانم که طی بیش از یک دهه با خرسندی ادا نمودم .

موجب سپاس و امتنان فراوان است که مجمع عمومی محترم فدراسیون یک بار دیگر اینجانب را با رای قاطع خود برای سومین بار در تاریخ هشتم آذر نود و سه سزاوار تصدی ریاست فدراسیون دانست .

با وجود این شرایط و دلایل شخصی اکنون چنان است که ناگزیرم از ادامه خدمت در این سمت کناره گرفته و استعفای خود را از این تاریخ به استحضار اعضا و ریاست محترم مجمع اعلام دارم .

امید است وزارت محترم ورزش و مجمع عمومی محترم فدراسیون ، عذر اینجانب را بپذیرند و برای شطرنج کشور تصمیمی شایسته اتخاذ کنند . رشد ورزش شطرنج و درخشش قهرمانان آن که تاکنون برای اینجانب وظیفه بوده است ، از این پس آرزویم خواهم بود .

بنا بر این گزارش دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان ضمن موافقت با استعفای آقای کامبوزیا ، سید امیر حسینی را به عنوان سرپرست فدراسیون شطرنج ایران منصوب کرد .

منبع : پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ايران

 

tozihat-ax
لطفا نظرات ، پيشنهادات ، انتقادات و مطالب مورد نظر خود را با ما درميان بگذاريد .

اسلایدر