دوست من ؟! این دیگر انتقاد نیست ، بلکه یک واقعیت تلخ است !؟

پایگاه همدان شطرنج

مُهر تایید

اداره کل ورزش و جوانان استان همدان بر عملکرد ضعیف هیأت شطرنج

( هیأت شطرنج ما جزء سی هیأت برتر ورزشی استان همدان هم نشد )

هیات های برتر ورزشی استان همدان در 4 ماهه نخست سال جاری ، بر اساس ارزیابی های کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان مشخص و رسماً اعلام شدند که متاسفانه هیأت شطرنج ما ، به ریاست مهندس احمد علی بابایی ، از دستیابی به حتی یک جایگاه در بین سی هیأت برتر ورزشی استان همدان ، عاجز بود ؟؟؟

بهتر است افرادی که شاخص های لازم

برای شکوفایی رشته های ورزشی استان همدان را ندارند

از هیات ها کناره گیری کنند

اداره کل ورزش و جوانان استان همدان اعلام کرد : محورهای لازم برای بررسی نحوه عملکرد هیات ها از سوی وزارت ورزش و جوانان کشور ابلاغ شده است و بر همین اساس کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان ارزیابی های لازم در مورد هیات های ورزش استان همدان را انجام داده اند . ارزیابی های صورت گرفته موجب می شود تا میزان توانمندی مسوولان هیات های ورزشی مشخص شود و درهمین چارچوب بهتر است افرادی که شاخص های لازم برای شکوفایی رشته های ورزشی استان همدان را ندارند ، از هیات ها کناره گیری کنند .

رئیس هیأت شطرنج استان همدان  

موظف به پاسخگویی به یکایک اعضای خانواده ورزش شطرنج می باشند

که چرا حتی از هیأت شطرنج دوره ریاست خانم "م.ش" هم ضعیف تر عمل کرده اند

پایگاه همدان شطرنج اعلام می دارد : مهندس احمد علی بابایی ( رئیس هیأت شطرنج استان همدان ) موظف به پاسخگویی به یکایک اعضای خانواده ورزش شطرنج می باشند که چرا حتی از هیأت شطرنج دوره ریاست خانم "م.ش" که نهایتاً با توجه به روشنگری های متداوم پایگاه همدان شطرنج و طومار اعتراضی اعضای خانواده شطرنج استان همدان ، مجبور به کناره گیری از مسندشان شدند و اتفاقاً شخص ایشان نیز یکی از امضاء کنندگان طومار مذکور مبنی بر داشتن اعتراض به عملکردهای غلط رئیس اسبق هیأت شطرنج بودند ؛ هم ضعیف تر عمل کرده اند !!!

فرصت پاسخگویی برای ریاست محترم هیأت شطرنج استان همدان

در نزد پایگاه خبری تخصصی همدان شطرنج ، همواره محفوظ است .

( ای کاش راه دیگری جزء بیان این مطالب در یک رسانه جمعی وجود داشت )


مشاهده خبر مذکور در پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ، بر اساس ارزیابی های کارشناسان این اداره کل ، هیات های برتر ورزشی همدان در 4 ماهه نخست سال جاری مشخص شدند .

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان همدان درمورد نحوه ارزیابی عملکرد هیات های ورزشی بیان کرد : محورهای لازم برای بررسی نحوه عملکرد هیات ها از سوی وزارت ورزش و جوانان ابلاغ شده است و برهمین اساس کارشناسان اداره ورزش و جوانان ارزیابی های لازم در مورد هیات های ورزش استان را انجام دادند .


وی اظهار کرد : ارزیابی های صورت گرفته موجب می شود تا میزان توانمندی مسوولان هیات های ورزشی مشخص شود و درهمین چارچوب بهتر است افرادی که شاخص های لازم را برای شکوفایی رشته های ورزشی این استان ندارند ، از هیات ها کناره گیری کنند .

منعم ادامه داد : بر اساس ارزیابی صورت گرفته قایقرانی ، کشتی ، بدنسازی و پرورش اندام ، والیبال ، دوومیدانی ، جودو ، نابینایان و کم بینایان ، کونگ فو ، ورزشهای همگانی و ورزش های بیماران خاص به ترتیب 10 هیات ورزشی برتر استان همدان در این مدت شناخته شدند .


معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه قایقرانی در بخش بانوان نیز حایز جایگاه برتر شد ، گفت : در بخش بانوان نیز قایقرانی ، دوومیدانی ، کونگ فو ، هاکی ، ورزش های بیماران خاص ، کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، ورزش همگانی ، نابینایان و کم بینایان ، شمشیربازی و هندبال به ترتیب 10 هیات ورزشی برتر استان همدان در این مدت شناخته شدند .

وی افزود : در بخش آقایان نیز هیات های کشتی ، بدنسازی و پرورش اندام ، والیبال ، قایقرانی ، جودو ، دوچرخه سواری ، نابینایان و کم بینایان ، وزنه برداری ، ورزش های بیماران خاص ، فوتبال و بوکس در جمع 10 هیات برتر قرار دارند .


رسول منعم ادامه داد : هیات های ورزشی در زمان تخصیص اعتبارات به شکل ویژه ای مد نظر قرار می گیرند و همچنین در زمینه های میزبانی ، آموزش و ایجاد شرایط لازم برای جذب پشتیبان مالی به صورت مناسب از آنها حمایت می شود .

 

« منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان »

 

{ استثنائاً استفاده از مطالب فوق با ذکر یا بی ذکر منبع ، مطلقاً ممنوع است }

tozihat-ax
لطفا نظرات ، پيشنهادات ، انتقادات و مطالب مورد نظر خود را با ما درميان بگذاريد .

اسلایدر